Restaurace

nathan-dumlao-5eROVOJW2bA-unsplash.jpg

Moderní restaurace, umístěná na svahu Lysé hory, nabízí moderní horskou gastronomii složenou z kombinace tradiční krkonošské kuchyně a vydatných obědů inspirovaných alpským stylem. Zimní sezóně vládne nabídka vydatných polévek na způsob eintopfu. Kulinářský zážitek doprovází nádherné výhledy do údolí Rokytnice a na okolní svahy. 

Polopenze

Pro hotelové hosty je připravena polopenze formou bohatého bufetu v ceně ubytování. Snídaně nabízí výběr slaných i sladkých pokrmů, vejce na různé způsoby, domácí čerstvé pečivo, ovoce i zeleninu. Večeře pak nabídne výběr kvalitního masa a ryb, doplněné o variace příloh, omáček a zeleniny.

Nápoje

Nápojový lístek sestává z místní pramenité vody stáčené do skleněných lahví technologií Purezza premium water a rozsáhlý výběr balených nápojů. Na výčepu se můžete těšit na skvěle ošetřenou Plzeň, Kozla a minipivovar Matuška. Chybět nebude ani výborné víno a výběrová káva. 
 
NAŠE PROSTORY MŮŽETE VYUŽÍT I K ORGANIZACI SPOLEČENSKÝCH AKCÍ
Poskytujeme možnost rezervovat prostor na různé významné příležitosti a oslavy či firemní večírky. Pokud máte zájem o rezervaci stolu nebo prostoru, kontaktujte nás na restaurace@lovcenka.cz.

Otevírací doba

Snídaně
7:30 - 10:00
Obědy
11:00 - 16:00
Večeře
18:00 - 21:00
Telefonické rezervace+420 604 676 261
EFEB8161 (low).jpg