O nás

Wellness hotel Lovčenka, ubytování na sjezdovce

DJI_0542_1.jpg

Horský hotel

je umístěný přímo na sjezdovce skiareálu Horní Domky, v nadmořské výšce 908 m. V zimních měsících můžete nazout lyže a přímo z hotelu vyrazit na urolbované svahy. V létě budou nadšeni všichni turisté, kteří se rádi kochají při túrách po hřebenech Krkonoš. Celoročně vás rádi přivítáme v příjemně vybavených pokojích a obsloužíme v restauraci s panoramatickou terasou, nezapomenutelnými výhledy a výtečnou kuchyní. 

Ubytování

Ubytování je nabízeno ve 40 moderně vybavených pokojích s pohodlnými lůžky, doplněných o Full HD TV, kávovar, přírodní kosmetiku a dechberoucí výhledy do údolí Rokytnice. Ke každému pokoji náleží vyhřívaný box na uložení lyží a bot. Individuální přístup a přátelská atmosféra jsou zárukou dokonalého pobytu.

K ubytování patří bohatá polopenze v podobě snídaní a večeří servírovaných formou bufetu, které jsou připravovány jen z těch nejkvalitnějších a převážně lokálních surovin.

Pobyt domácích mazlíčku bohužel není na hotelu povolen.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vlastním sněžným vozovým parkem pro transport hostů v zimních měsících. Pro alpské lyžování můžete využít nabídku testovacích lyží značky HEAD, nebo si na servisním stole upravit své lyžařské vybavení. K relaxaci se skleničkou dobrého vína či piva lze využít venkovní posezení na panoramatické terase a do příští sezóny chystáme otevření rozsáhlé wellness zóny. V celém hotelu je dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Historie 

Příběh horské boudy "Luftschänke" sahá do přelomu 18. a 19. století, kdy zdejší část Krkonoš obývali sudetští Němci. Lovčenka byla pravděpodobně tradiční pasteveckou boudou jednoho z potomků rodiny Stumpe z nedaleké Štumpovky. Původní stavení postavené v roce 1850 bylo zrekonstruováno před rokem 1960 a poté přestaveno do nynější podoby v letech 2016–2018. Dokončovací práce ale ještě stále pokračují, proto děkujeme za Vaši shovívavost v případě jakéhokoliv diskomfortu.