Purezza

Purezza

Premium water

Profesionální filtr a chladící technologie výdejníku vody od společnosti Purezza nám poskytuje možnost využít vodu z lokálních zdrojů a vylepšit její kvalitu i chuť. Výsledkem je vynikající, křišťálově čistá voda, kterou můžete ochutnat ve variantě svěží perlivé, neperlivé nebo chlazené vody stáčené do skleněných lahví o objemu 0,75l.

Díky konceptu prémiového výdejníku je stáčená voda čistější, zdravější, méně nákladná a více sociálně zodpovědná než tradiční metody. V souladu s vizí hotelu Lovčenka je tedy i technologie společnosti Purezza šetrná k životnímu prostředí, kde neexistují starosti o výrobu a přepravu lahví, produkci plastů a likvidaci následných odpadů.

Mountain Base

Mountain Base

Půjčovna zimního vybavení

V Mountain Base si můžete zapůjčit vybavení pro děti i pro dospělé SE SLEVOU 10% a k dispozici vám bude ochotná obsluha, která Vám poradí a pomůže s výběrem vhodného vybavení i seřízením vázání přesně podle vašich potřeb.

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového stojí rozhodně za doporučení nabídka skialpového nebo telemarkového vybavení.

(Tipy na trasy najdete v záložce zimní sporty)

Samozřejmostí je i nabídka výuky v lyžařské škole kde se o Vás postarají profesionální instruktoři.

Lyžařská škola a půjčovna Mountain Base se nachází naproti hlavním pokladnám ski-areálu Horní Domky v budově Kamínek.

Lejaan

Lejaan

Spánek jako rituál

Lejaan je mladá česká značka se sídlem v Liberci, tvořící povlečení s myšlenkou povýšení odpočinku na opravdu snový level. Vize, která značku od začátku doprovází, prostupuje závazek ke kvalitě, nadčasovému designu a udržitelnosti. Tyto hodnoty reprezentují i myšlenku hotelu Lovčenka, proto rádi tento zážitek z nadýchaných peřin dopřejeme i Vám.

Kolekce  ORGANIC COTTON je tvořena vlákny 100% organické bavlny pocházejících z geneticky nemodifikovaných bavlníků. Má veškeré vlastnosti bavlny, přičemž je ohleduplná k přírodě, která lidem tento dosud nepřekonaný materiál poskytuje.
Přejeme krásné sny na čerstvém horském vzduchu.
Pivovar Matuška

Pivovar Matuška

Řemeslné pivo bez filtrace

Pivovar Matuška byl založen sládkem Martinem Matuškou v roce 2009 na Velikonoční pondělí. V tento den byla uvařena první várka speciálního spodně kvašeného tmavého piva a započala cesta přes jedno z prvních piv typu IPA v Čechách, dnes již dobře známého Raptora. Po Raptorovi následovaly piva jako California, Zlatá Raketa, či Apollo Galaxy, která jsou dnes již stálicemi Pivovaru Matuška.

Svou velikostí se nyní pivovar Matuška řadí do kategorie minipivovarů se zaměřením především na ležáky a svrchně kvašená piva. Jsme velmi rádi, že jejich vyhlášenou Californii můžeme na výčepu nabídnout i našim hostům.