O hotelu

Horský hotel Lovčenka se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou, v části Horní Domky, na svahu Skiareálu na Lysé hoře v Krkonoších. U nás se tak přímo ze dveří dostanete na lyžích na svahy, protože hotel je postaven na konečné přibližovací lanovky.

Celoročně nabízíme ubytování v Horském hotelu Lovčenka ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích.

Pokoje jsou kromě příslušného počtu lůžek (vše masivní postele) vybaveny také televizí se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, fénem a ručníky. V celém hotelu je k dispozici bezplatná WiFi internetová síť.

 

IMG_3199.jpg

Příjemné chvíle můžete strávit i v restauraci s terasou. V ceně pobytu je polopenze poskytována formou bufetu. Pokud je hostů méně než 25, tehdy je večeře podávána jako vícechodové menu.

Hotel je vybaven lyžárnou s uzamykatelnými skříňkami vybavenými sušáky na boty nebo lyžáky. Terasu můžete využít k odpočinku v lehátkách či příjemně posnídat nebo povečeřet s překrásným výhledem na českou kotlinu, Kozákov nebo Bezděz. Pro cyklisty je k dispozici místnost na úschovu kol. Parkování je v létě možné u hotelu po předchozí rezervaci, v zimě na centrálním parkovišti za poplatek. V zimě je v ceně vyvezení a svezení zavazadel z parkoviště do hotelu a zpět. Hosté mohou použít k vyvezení od 16:00 do 16:15 hod. lanovou dráhou nebo jít pěšky.

Přijeďte k nám na ranní manšestr nebo jen na dovolenou v přírodě a klidu s překrásným výhledem. Uvítáme Vás v našem novém Horském hotelu Lovčenka s domácí atmosférou.